Hizmetlerimiz

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Üsküdar Ufuk sigorta olarak sizlere bir çok alanda sigorta hizmeti sunmaktayız.

Kasko Sigortası

Kasko sigortası, motorlu taşıt sahiplerinin değerlendirmesi gereken sigorta çeşitleri arasında yer alıyor. Aracını kaza ve arıza durumlarına karşı güvence altına alan kasko, bu sayede seni beklenmedik masraflara karşı koruyor.

Trafik Sigorta

Trafik sigortası, trafik kazalarından kaynaklanan bedeni ve maddi zararları güvence altına almanıza yardımcı olur. Trafik sigortasının kapsamı, poliçe içerisine eklenen ek teminatlara göre genişletilebilir. Sigortam.net ile en avantajlı sigorta teklifini alarak kendinizi olumsuz her koşula karşı korumaya alabilirsiniz.

Konut Sigorta

Konut sigortası, ev ve içindeki eşyaları, su baskını ve deprem gibi doğal afetlerden hırsızlık ve yangına kadar pek çok riske karşı koruyan geniş kapsamlı sigorta çeşididir. “Ev sigortası nedir?” sorusunun da cevabı olan konut sigortası, herhangi bir tehlikede ya da konutta meydana gelen bir hasarda sigortalıların büyük masraflardan kurtulmasını sağlar.

İşyeri Sigortası

İşyeri sigortası, işyerinizin veya işyerinizdeki her türlü demirbaş eşya, makine-tesisat veya cam-emtia gibi varlıklarınızın güvence altına alınması amacıyla yapılan bir sigorta türüdür.

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası, kaza veya hastalık nedeniyle meydana gelen sağlık sorunlarının tedavisini, poliçenizde yer alan teminatlar ve limitler dâhilinde karşılayan sigorta türüdür. Özel sağlık sigortanızdan yararlandığınızda dilediğiniz doktoru seçebilir ve tedaviniz için ihtiyacınız olan hizmetleri ücretsiz ya da minimum ücret ödeyerek alabilirsiniz.

Bireysel Emeklilik Sigortası

Bireysel Emeklilik Sigortası, rahat bir emeklilik dönemi için bireylerin çalışma yaşamları süresince birikim yapmasını sağlayan, Sosyal Güvenlik Sisteminin tamamlayıcısı olarak emeklilik gelirine ek bir gelir sağlayan özel emeklilik sistemidir.

Yetkili Acenteliklerimiz

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ufuk sigorta, tüm sigorta İhtiyaçlarınız için kısa sürede sizlere ücretsiz olarak teklif sunabilir. Detaylar ve bilgi için iletişime geçebilirsiniz.