Hakkımızda

30 Yıldır Sizlerle Gelişiyoruz

Ufuk Sigorta Kimdir ?

Üsküdar Ufuk Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. 1993 tarihinde İstanbul’ da faaliyetine başlamıştır. Kurulduğundan bu yana geçen yaklaşık 30 yıllık tecrübemizle birlikte, müşteri odaklı hizmet sunma kalitesi, uygun fiyatlı sigorta poliçesi ve güvenilir şirket kimliğimizle birlikte risklerinizin sorumluluğunu taşımaya hazırız.

Görevimiz

Üsküdar Ufuk Sigorta olarak anlaşmalı acenteliklerimiz ile birlikte sizler için bir çok alanda (Kasko Sigorta, Trafik Sigortası, Konut Sigortası, İşyeri Sigortası, Sağlık Sigortası, Bireysel Sigorta, Nakliyat Sigortası)  sigorta hizmeti sunmaktayız. 

Ufuk Sigorta Nasıl Çalışıyor ?

Üsküdar Ufuk Sigorta, 1993 yılında İstanbul’da kurulan acenteliğimiz, tek sigorta şirketi yetkili acentesi olarak çıktığı yolculukta sektörün önde gelen sigorta şirketlerini de bünyesine katarak faaliyetine devam etmektedir. Her geçen yıl artan tecrübemiz ve alanında uzman teknik kadromuz ile ufuk sigorta ailesi olarak tüm sigorta branşlarında hizmet vermekteyiz.

Ufuk Sigorta Hizmetleri olarak amacımız; bize güvenerek acenteliğimizi tercih eden sigortalılarımızın, risk gerçekleştiği zaman en ufak bir mağduriyet yaşamadan zararlarını temin etmesini sağlamaktır. Bu yüzden işimizi titizlikle yapıyoruz. Yaklaşık 30 yıla varan yolculuğumuzda müşteri memnuniyetimizdeki yüksekliği ve yenileme devamlılığını en büyük başarımız sayıyoruz. Sigorta sektörünün değişmez aktörü olarak biz acentelere düşen görevin , sürekli değişen koşullarda kendisini yenilemek, geliştirmek olduğunun farkındayız ve bunun için devamlı olarak çalışıyoruz.

Üsküdar Ufuk Sigorta ailesi olarak misyonumuz; ihtiyaca yönelik doğru ürünü sunmak ve satış öncesinde olduğu kadar satış sonrasında da sigortalılarımızın yanında daima ulaşılabilir şekilde yer almaktır.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

01.

Kasko Sigortası

Ufuk Sigorta, aracınızı çarpma, çarpışma, yanma, çalınma gi̇bi̇ beklenmedik hasarlara karşı teminat altına alan kasko sigortası…

02.

Trafik Sigortası

Ufuk Sigorta, aracınızın olası bir kazada diğer araca veya üçüncü şahıslara verebi̇leceği̇ zararlar kanunen belirlenen limitler dahilinde güvence altına alınır…

03.

Konut Sigortası

Ufuk Sigorta, evinizde karşılaşabileceğiniz yangın, dahili su, sel baskını, hırsızlık, deprem, tesisat arizası, cam kırılması gi̇bi̇ beklenmedik hasarlara karşı güvence sağlar…

04.

İşyeri Sigortası

Ufuk Sigorta, işyeri paket sigortaları ile işyerinizde oluşabilecek yangın, dahili su, sel baskını,
hırsızlık, deprem, cam kırılması gibi teminatlara ek olarak faaliyetinize göre ek
teminatlar ile genişletilerek güvence sağlar…

05.

Sağlık Sigortası

Ufuk Sigorta, Beklenmedik bir kaza veya hastalık sonucu oluşabilecek sağlık giderlerinizi SGK anlaşmalı özel hastanelerde ilave fark ödemeden teminat altına alır…

06.

Nakliyat Sigortası

Ufuk Sigorta, Tam ziya, geniş ve dar teminat seçenekleriyle ürünlerin herhangi bir taşıma aracı ile birlikte maddi ve manevi zararların ortaya çıkaması, çarpma, devrilme, çarpışma, devrilme sonucu oluşabilecek hasarlara karşı alınan bir önlemdir.

Neden bizi Seçmelisiniz ?

30 yıllık deneyim ve tecrübelerimiz sonucunda siz değerli müşterilerimiz için Ufuk Sigorta olarak bir çok alanda destek sunmayı ve hayatınızı kolaylaştırmak için uzman ekibimiz ile birlikte sizinle çalışmaya hazırız.

Uzun süredir bu sektörde varız. Siz değerli müşterilerimiz için bir çok sigorta işlerinizi uygun poliçeler ile sizlere en uygun fiyat sigorta hizmeti sunmaktayız.

Ufuk sigorta çalışanları olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. 7/24 İletişim ile sorunlarınızı Ufuk Sigorta güvencesiyle çözebiliriz. 

Ufuk Sigorta Hizmetleri

Ufuk Sigorta Olarak Bir Çok Alanda Bir Çok Müşteriye Sigorta Hizmeti Sağladık.

28.000+ Tamamlanan Poliçe

29
Yıllık Tecrübe

1.800+
Mutlu Müşteri

50,000+ Saat Müşteri Desteği

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ufuk sigorta, Tüm Sigorta İhtiyaçlarınız İçin Kısa Sürede Sizlere Ücretsiz Olarak Teklif Sunabilir. Detaylar Ve Bilgi İçin İletişime Geçebilirsiniz.